NELER YAPARIZ

Anahtar Teslim Komple Ev Tadilatı Dekorasyonu

Anahtar Teslim Tadilat & Dekorasyon

Anahtar teslim tadilat ve dekorasyon işlerinde hızlı ve kusursuz hizmet..

İnşaat Taahüt İşleri

Temelden Çatıya İnşaat İşleri

Temelden çatıya kompla inşaat taahüt işlerinde onlarca referansımızla hizmetinizdeyiz..

Banyo Tadilatı Dekorasyonu

Banyo Tadilatı & Dekorasyonu

Banyonuzu yenilemeyim daha modern ve etkileyici bir banyonuz olsun hemen arayın.

Mutfak Tadilatı Dekorasyonu

Mutfak Tadilatı & Dekorasyonu

Bizi arayın hayalinizdeki mutfağı beraber tasarlayalım..

Ofis Tadilatı Dekorasyonu

Ofis Tadilatı & Dekorasyonu

Kurumsal kimliğinize uygun ofis tadilat ve dekorasyonları yapıyoruz..

Otel Tadilatı Dekorasyonu

Otel Tadilatı & Dekorasyonu

Komple otelinizin tadilat ve dekorasyonunda güvenilir ortağınız olalım..

Komple Ev Tadilatı Dekorasyonu

Komple Ev Tadilatı & Dekorasyonu

Tüm evinizi baştan yaratalım uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz..

Fabrika Tadilatı

Fabrika Tadilat & Dekorasyon

Fabrikanızla ile ilgili Her türlü tadilat,onarım,bakım, söküm, kırım, çatı işlerini titizlikle yapmaktayız..

Müşterilerimiz Ne Diyor?

“

Ümit geyik

9 aylık kısa bir sürede sorunsuz profosyonel ekip çalışmasıyla 3 katlı Darıca daki binamızı Kaliteli Görsel ve kusursuz işçilik ile ve en önemlisi bütün fikirlerimize saygı göstererek tamamlayarak İskan alınıp anahtar teslimi yapan Ka Yapı Fatih bey Ahmet bey ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ediyorum Kalite asla tesadüf değildir; Kalite her zaman; yüksek dikkat, samimi gayret, zekanın yönü, becerikli uygulamadır. 👏

“

CİHAN EROĞLU

KA YAPI ile Kozyatağındaki dairemin tadilatını anahtar teslim olarak KA YAPI ya yaptırdım. Mutfak, banyo, sıhhi tesisat, ıslak zemin, kapılar, elektrik tesisatı yenilemesi ve boya badana işlerini; yetkinlikleri, tecrübeleri, kendi içlerindeki koordinasyonları ve tabiki emekleri ile taahhüt ettikleri şekilde tamamladılar. Keşif, malzeme seçimi, teklif, sözleşme sürecinden iş bitimine kadar bütün süreçleri şeffaf bir şekilde yürüttüler. Sonuç olarak hele ki pandemi sürecindeki zorlukları da hesaba katarak bence çok güzel bir iş çıkardılar. Tadilat sırasında görev yapan ustalarla birlikte tadilatımızı bizzat yöneten Fatih bey` e çok teşekkür ederim.

“

Aydın Atmaca

KA inşaat ile beraber 2018 yılında Sur Yapı ilkbahar 2 projesi Sosyal Tesis ince işlerini yapmıştım. Tüm iş kalemleri ile ilgili (alçıpan- mantolama-cephe dekoratif boya imalatları-ıslak mekan kara sıva- alçı sıva- boya- seramik kaplama ) iş programının kısa olmasına rağmen KA inşaat teknik personel ve ekiplerinin doğru detay çözümleri ve kaliteli işçilikleri ile sosyal tesisi zamanında bitirip teslim etmişlerdi. Özellikle alçıpan projelerinde ki ince detayların çözümlenmesi ve uygulanması Dış cephelerdeki dekoratif boyaların yapılmasında emeği geçen ekiplere ve Teknik personel Yunus beye teşekkürler. Yaptığı işi bilen ve müşteri isteklerine hızlı ve doğru çözümler sunan, başka bir projede de tekrar çalışmak isteyeceğim bir firma.

“

Mustafa TAN

Kartaldaki dairemin tadilatını anahtar teslim olarak KA YAPI ya yaptırdım. işe olan hakimiyetleri, tecrübeleri ve özverili çalışmaları sonucunda harika bir iş çıkardılar emekleri için tadilatımızı takip eden Fatih beye teşekkürlerimizi sunarız.

“

Murat Bayram

Çok kibar ve işini bilen insanlar. Sizinle çalışmak keyifliydi. Salon ve mutfak tadilatımızdan sonra evimizi daha da severek kullanıyoruz. Ellerinize sağlık.

“

Hasan ASLAN

KA YAPI İle mutfak, banyo, salon ve odalarımı yeniledim. Önce ücretsiz keşfimi yaptılar, keşifte neler istediğimizi not ettiler, bizlere farklı fikirler verdiler, çok keyfli süreçti. İki gün sonra beni arayıp keşif ve çizimlerinin hazır olduğunu sunum için ne zaman gelebileceğimizi sordular. Randevulaştık ve sunum için ofislerine gittik. Bizi çok güzel ağırladılar, önce çay kahve ikramı, sonra yaptıkları çalışmaları bize anlattılar, çok güzel çözümler bulmuşlardı, ayrıca çok detaylı ve bizi bilgilendiren bir teklif hazırlanmışlardı. Hemen sözleşme yaptık söyledikleri gün işe başladılar, ustalarda aynı itina ile çalışıyorlardı verdikleri 40 günlük sürede evin tadilatının tamamını bitirdiler ve evim harika olmuştu. Tadilatı gözümüm de çok büyütmüştüm, bu kadar kolay olacağını bilseydim çoktan yaptırdım Ekibin tamamına teşekkür ederi.

“

Murat Ulutaş

Kadıköy Kozyatağı Atatürk caddesindeki 3+1 evimin tadilat, tamirat ve dekorasyonunu  KA Yapı ile yampaaktan acayip keyf aldım.  Bu konudaki tecrübe sahibi arkadaşlarım, tadilat işlerinin çok zor olduğunu söylemişlerdi. Ancak ben şunu anladım işini bilen ehil kişlerle çalışınca hiçde zor olmuyormuş.  Sözleşmemizdeki sürede taahhüt eddikleri işleri  teslim ettiler.  Teşekkürler KA YAPI  Fatih   ve  Ahmet 24 saat içinde ücretsiz keşif

48 saat içinde Sunum


Fiyat Teklifi Alın

Neden Bizi Seçmelisiniz ?

Yeşil Tasarımlar

Yeşil Tasarım

Doğadan ilham alarak konforlu bir alan yaratıyoruz.

img06

Daha Ferah Alanlar

Yaşam alanlarınızı daha ferah hale getiriyoruz.

img06

%100 Müşteri Memnuniyeti

Sizde mutlu müşterilerimizin arasına katılın.

Referanslarımız